Zmiana na ławce trenerskiej

Po zakończeniu rundy jesiennej z prowadzenia naszej czwartoligowej drużyny zrezygnował nasz  trener Mariusz Janik . Jego rezygnacja zaskoczyła nas wszystkich , Mariusz przez ostatnie 2,5 roku pracy doprowadził nasz klub do największych sukcesów w historii ( 6,3,5 miejsce w poszczególnych latach naszej czwartoligowej drużyny , a także awans drugiej drużyny do klasy okręgowej). Jego decyzja została podyktowana sprawami osobistymi. My z naszej strony bardzo mu dziękujemy za ogrom pracy włożonej do klubu i mamy nadzieję że dalej pozostanie w klubie i będzie nam służył pomocą .

DZIĘKI TRENER.

Nowym  trenerem naszej czwartoligowej drużyny został  Tomasz  Polaczek .

Tomek ostatnie sezony spędził na ławce trenerskiej jako drugi trener w drużynie Ruchu Zdzieszowice. Na pewno doświadczenie zdobyte tam pomoże mu w prowadzeniu naszej drużyny , ponieważ będzie to jego pierwsza seniorska drużyna która będzie prowadził samodzielnie .Przed pracą w Ruchu Tomek prowadził drużyny juniorskie.

Tomek witamy w Klubie i życzymy dużo sukcesów .